Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr výroby

referenční číslo: 55749 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přemýšlíte o změně zaměstnání, máte praxi s vedením pracovníků a k tomu středoškolské vzdělávání strojírenského zaměření? Jste časově flexibilní, akceptujete práci na směny, domluvíte se v anglickém jazyce? Jestli čtete s úsměvem dále a máte zájem o více informací, dejte nám o sobě vědět.
· Organizace výroby, svařování ocelových konstrukcí · Organizace a vedení pracovníků · Operativní plánování výroby · Zpracování pokladů pro mzdy · Sledování stavu rozpracovanosti zakázek

Požadujeme

SŠ vzdělávání strojírenského zaměření Praxi v oblasti sestavování a svařování technicky náročných svařenců (výhodou) Zkušenosti s vedením podřízených zaměstnanců (výhodou) Schopnost vedení a motivace lidí Znalost výkresové dokumentace Flexibiita, ochota pracovat ve třísměnném provozu Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni Výborné organizační schopnosti, schopnost operativního myšlení

Nabízíme

Zajímavou pracovní příležitost na pozici mistra výroby v oboru strojírenství Stabilní zaměstnání na HPP v prosperující společnosti v lokalitě Praha 5 Motivující platové ohodnocení Roční odměny, věrnostní odměny Příspěvek na stravování Možnost příspěvku na ubytování nebo dopravu dle vnitropodnikové směrnice Příležitost zvyšování kvalifikace 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění Firemní akce Multisport karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl