Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby na krátký/dlouhý týden

referenční číslo: 56092 | aktuálnost: 15.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi mistrem organizace, který dokáže zkrotit jakýkoliv chaos na výrobní lince? Máme pro tebe skvělou příležitost! Do týmu cca 10 lidí hledám směnového mistra výroby. Pokud máš zkušenosti ve výrobě (ideálně potravinářství), skvělý tah na branku a smysl pro humor, právě ty jsi náš člověk! Místo výkonu práce Říčany.
budete spolupracovat na tvorbě plánu směn výroby s ohledem na efektivitu plnit denní plán výroby a jeho vyhodnocení na základě pokynů vedoucího výroby budete zajišťovat a odpovídat za pravidelné inventury ve svěřeném úseku a za správnost dat zajišťovat plynulost a návaznost jednotlivých výrobních procesů aktivně se budete účastnit implementace nových postupů, navrhovat změny organizace pracovníků a chod produkce budete také vyhodnocovat výkonnost a kvalitu práce zaměstnanců ve spolupráci s nadřízeným

Požadujeme

min SOU potravinářského oboru zkušenosti ve výrobě a řízení týmu schopnost efektivně komunikovat a prezentovat výsledky chuť učit se nové věci a proaktivní přístup – zlepšovací návrhy a inovace jsou u nás vždy vítány! smysl pro humor – s úsměvem jde všechno lépe ochotu pracovat na krátký/dlouhý týden

Nabízíme

možnost využití mobilní tarifu od mobilního operátora stravenkový paušál za každou noční a víkendovou směnu ve firemní kantýně na Vás čeká dotovaná strava 5 týdnů dovolené možnost využití zvýhodněného servisu Vašeho soukromého vozidla nákup zboží v podnikové prodejně Edenred karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl