Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17455810765 | aktuálnost: 11.07.2024

Smart Module s.r.o.

Upřesňující informace

Aktualizace 26.6.2024
První kontakt telefonicky nebo osobně ve výrobním závodě na adrese Jaroslava Ježka (areál Fenix) v Jeseníku v pracovní dny v době od 7:00 - 14:00 hod. nebo e-mailem.

Náplň práce:

- Řízení a koordinování výrobních činností v jednotlivých fázích výroby nebo provozu na denní bázi.
- Sestavení operativních plánů výroby nebo provozu a operativní řešení organizačních a provozních problémů.
- Kontrola dodržování výrobních dokumentů, termínů, plánů směnnosti, využívání fondu pracovní doby a plnění pracovních povinností podřízených zaměstnanců.
- Zajištění a organizace materiálové a personální přípravy v rámci vlastní výroby.
- Kontrola kvality výroby a dodržování pracovní a technologické kázně na svěřeném výrobním úseku.
- Kontrola dodržování bezpečnosti práce a požárních a hygienických předpisů.

Dovednosti
- odborné technické dovednosti, ale i personální dovednosti pro řízení a organizování jednotlivých činností v rámci výroby.

Vzdělání a kvalifikace
- minimální středoškolské vzdělání s maturitou,
- zkušenosti s výrobou a řízením pracovní skupiny.
- zkušenosti z oboru kovovýroba, modulární výroba je výhodou.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jaroslava Ježka 1338/18a, Jeseník, 79001

Region: Olomoucký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita