Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělníci

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29537920760 | aktuálnost: 05.07.2024

PATRON Bohemia a.s.

Upřesňující informace

Kontakt: telefonicky 6:00-14:30 315 630 140; 737 254 121, životopisy zasílejte e-mailem
Náplň práce: výroba dílů a komponent pro dětské kočárky, kočárky pro hendikepované děti a doplňkové příslušenství ke kočárkům, jedná se o kusovou a malosériovou výrobu, práce v jednosměnném provozu.

Profesní zaměření a vlastnosti: vyučen v oboru nebo obdobné pozici, manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost číst technologické postupy, spolehlivost, pečlivost, chuť učit se nové věci, zkušenost s prací v oboru výhodou, nikoliv podmínkou, nezaučené zaučíme, nástup možný ihned.
Nabízíme: Zvyšování mezd každý rok, příplatky za práci přesčas, stravenky/závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, zdravotní volno/sick days, pracovní oděvy + obuv

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Českolipská 3419, Mělník, 27601

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní