Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělníci mechanických zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17452830731 | aktuálnost: 03.07.2024

VST Engineering, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- montáž našich výrobků dle návodů a výkresové dokumentace
- demontáž a repase našich výrobků
- drobné údržbářské práce
Požadujeme:
- střední odborné vzdělání technického zaměření (elektro, strojní)
- předchozí zkušenost na obdobné pozici
- orientace ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- moderní, čisté a přátelské pracovní prostředí
- odpovídající platové ohodnocení
- systém vstupního školení
Benefity:
- pružná pracovní doba
- roční odměna na základě hospodářského výsledku společnosti
- příspěvek na stravování
- služební mobilní telefon pro soukromé účely v rámci ČR
- zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky
Pracovní smlouva na rok s možností prodloužení.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - internet a elektronická pošta OutlookPHP_EOLČinnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. výhodou, ne podmínkouPHP_EOL

Mzda: 33 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 79, Pardubice, 53353

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity