Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělník | 13. plat

referenční číslo: 56042 | aktuálnost: 31.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy působící v oblasti automotive v Kopřivnici hledáme nové kolegy na pozici Montážní dělník. Nástup do kmene společnosti.
montáž kabelových svazků dle výkresové dokumentace vypisování dokumentace dodržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

výhodou je znalost čtení výkresové dokumentace a předchozí práce z výroby manuální zručnost – při pohovoru test zručnosti velice dobrý zrak + barvocitost ochota pracovat v třísměnném provozu (R-N-O) spolehlivost v docházce

Nabízíme

13. plat (polovina vyplacena v létě a druhá v zimě) odměny ke mzdě 1 200 Kč docházkový bonus 82,6 Kč/den stravenkový paušál rostoucí dovolená (20 dní + za každý odpracovaný rok 1 den navíc, až do výše 25) příspěvek na penzijní a životní pojištění po 6 měsících nástup do kmene společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 23 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl