Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělník - 2 nebo 3 směny - Liberec

referenční číslo: 57219 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z výroby? Nevadí Vám fyzicky náročná práce, náročná na karpály? Aktuálně hledáme schopné a fyzicky zdatné kandidáty pro potahování loketních opěrek. Z důvodu fyzické náročnosti práce nabíráme pouze muže.
Jedná se o fyzicky náročnou práci ve výrobě. Potahování loketních opěrek - kůží a textilem. Vizuální kontrola dílů a dokončovací práce.

Požadujeme

Jste mladý, zdatný a máte chuť do práce? Nevadí Vám 2 nebo 3 směny? Pak budete ideální :)

Nabízíme

nástupní mzdu 114 Kč/hod. 30 % prémii postupné navyšování mzdy závodní dotované stravování stravenkový paušál v případě noční směny zvýhodněné vstupenky na hokej, fotbal rychlý přestup do kmene firmy dlouhodobá spolupráce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba