Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělník - 2 směny, Liberec

referenční číslo: 55479 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Připojte se k stabilní firmě v oblasti polovodičů a pracujte v čistém prostředí. Aktuálně hledáme schopné a manuálně zručné pracovníky pro práci mimo automotive na 2 směny. Z důvodu fyzické náročnosti práce hledáme pouze muže.
Příprava trubek podle výkresové dokumentace (měření, ohýbání, řezání, ...) Montáž komponentů a jejich zapojení Kontrola kvality podle montážní dokumentace a protokolů Vedlejší záznamy v elektronické podobě Spolupráce s týmem kolegů

Požadujeme

Manuální zručnost (zkušenosti s prací s dřevem nebo plasty jsou ideální) Zkušenosti s montáží nebo výrobou Technické vzdělání je výhodou Orientace ve výkresové dokumentaci je výhodou Schopnost pracovat s tabletem a dotykovými obrazovkami Spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

Mzdu s prémiemi 179,40 Kč/hod Rodinnou atmosféru s zakázkovou výrobou 2směnný provoz (ranní a odpolední) 1 týden placeného volna navíc Podrobné zaučení během prvních týdnů Stravenky ve výši 140 Kč Příspěvek na dopravu i pro obyvatele Liberce Finanční příspěvek na Multisport kartu nebo Pluxee kartu Přenosné permanentky na hokej, fotbal a návštěvu ZOO
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba