Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělník/dělnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29616720747 | aktuálnost: 27.07.2024

ELEKTRO-LUMEN, s. r. o.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED. Pouze ranní směny.

Náplň práce:
montáž a kompletace svítidel dle soupisu komponentů a schématu zapojení, obsluha automatické sekačky a odholovačky drátů, zkoušení funkčnosti svítidel po montáži, balení zkompletovaných výrobků, ukládání svítidel do palet a další manipulace s materiálem, příprava na expedici, zapisování a aktualizace údajů o výrobku pomocí skeneru, resp. podle pokynů nadřízeného, pravidelná údržba a oprava drobných poruch, hlášení odpovědným osobám.

Požadujeme:
zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost, SOU elektrotechnického směru výhodou.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: sucha@el-lumen.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hranická 505, Hranice, 75361

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity