Typ nabídky

Minimální mzda

Lehká práce – montáž elektroniky: svozy zdarma, zajištěné ubytování

referenční číslo: 55175 | aktuálnost: 18.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Udělejte změnu a získejte práci bez stresu výrobní linky!
Vše se u nás naučíte a ke mzdě navíc dostanete řadu zajímavých výhod. ZDARMA svozy z Kolína, Kutné Hory a Čáslavi, možnost využít zajištěné ubytování.
Sestavování serverů, testování a kontrola, balení – čistá práce v nehlučném prostředí. Praxe není nutná, rádi vás zaučíme.

Požadujeme

Stačí vám základní znalost počítačů, vše vás naučíme.

Nabízíme

Základní mzda 24 000 Kč/měsíc. Výkonnostní a směnný příplatek (průměrně 6 500 Kč měsíčně). Směny denní/noční. Příspěvěk na stravování – teplé jídlo za 27 Kč. Svozy z Kolína, Kutné Hory a Čáslavi ZDARMA. Možnost využít zajištěné ubytování. Jistota dlouhodobé a stabilní práce na hlavní pracovní poměr. Růst v rámci společnosti pro šikovné pracovníky.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 26 000 - 32 500 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl