Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní pracovník (elektrikář, zedník, topenář)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 24773360785 | aktuálnost: 06.07.2024

SCALL s.r.o.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Chrudim

NÁPLŇ PRÁCE: Společnost SCALL s.r.o. hledá do svých řad nové kolegy v oboru: elektrikář, zedník, instalatér vodovodů a ústředních topení. Vhodné i pro skupinu pracovníků.
Více info na přiložených kontaktech.

POŽADAVKY: Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Základní znalost českého jazyka podmínkou

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: V Hliníkách 1481, Chrudim, 53701

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince