Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní pracovník - jedna směna! (35-40.000 Kč)

referenční číslo: 58514 | aktuálnost: 30.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi technický typ, co se výborně orientuje v technické dokumentaci? Máš zájem se neustále učit něco nového a kariérně se posouvat? Přidej se k nám do fajn týmu a pošli životopis!

Náplň práce

  • Montáž a testování jednotlivých výrobků firmy
  • Práce podle technické dokumentace
  • Vedení a aktualizace technické dokumentace
  • Práce v evidenčním systému

Požadujeme

  • Min. SOU technického zaměření
  • Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Pokud vlastníš vyhlášku 50 §5, je to velkou výhodou, ale ne nutností
  • Základní znalost angličtiny
  • Základní znalost práce na PC

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolená navíc
  • Příspěvky na sport
  • Posilovna a odpočinková zóna v rámci společnosti
  • Vzdělávací kurzy
  • Příjemný kolektiv
  • Práci v moderním prostředí
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Strojírenství