Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní pracovník v elektrotechnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28655540763 | aktuálnost: 26.06.2024

MS Robotics s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt: emailem, telefonicky Po-Pá-7.00-15.30 hodin, vhodné i pro absolventy.
Popis pozice: montážní, přípravné a obslužné práce v elektro výrobě, při výrobě rozvaděčů, na výrobních zařízeních a linkách, zhotovování kabelových forem, kontrola výrobků dle technické dokumentace, montáž přístrojů na desky nebo panely, zhotovování svazků vodičů včetně nalisování nebo připojování koncovek.
informace:
- elektotechnická kvalifikace dle zákona č. 250/2021 Sb.( dříve Vyhláška 50/1978 Sb. §6 )- podmínkou
- Orientace ve výkresové a elektro dokumentaci
- Zručnost, pečlivost, samostatnost
Výhody:
Práce v příjemném kolektivu, práce napříč obory - robotizace, automatizace, strojírenství, elektro

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: 293, Sudkov, 78821

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy