Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní technik/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29517980761 | aktuálnost: 27.06.2024

Frajt s.r.o.

Upřesňující informace

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - dle zakázek v rámci ČR
- Pracovní náplň: 70% montáže interiérových prvků (HPL, sklo), 30% montáže provětrávaných fasád (HPL, sklo), 95% lokality ČR (cca 70% návraty domů, 30% ubytování v místě montáže)
- Požadujeme: Firma na pozici zaškolí, Řidičský průkaz skupiny B, Manuální zručnost, Technické a logické myšlení, Aktivní přístup
- Nástup možný ihned nebo dohodou
- Benefity: Technické vybavení, Pohyblivé složky za splněné úkoly, Příspěvek na obědy
- Kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá, 8:00-14:00 hod. (paní Hübnerová, tel.: 737 288 728) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: hubnerova@frajt.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 39 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chropyňská 2848/26, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy