Typ nabídky

Minimální mzda

Montážník dělník, náborový bonus 30 000 Kč

referenční číslo: 56451 | aktuálnost: 29.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy působící v oblasti automotive v Kopřivnici hledáme nové kolegy na pozici Montážní pracovník. Lehká práce jak ve stoje, tak i v sedě. Nástup přímo do kmene, stačí zaslat váš aktuální životopis.
montáž kabelových svazků dle výkresové dokumentace vypisování dokumentace dodržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

manuální zručnost - při pohovoru test zručnosti velice dobrý zrak, barvocitost ochota pracovat ve 3směnném režimu

Nabízíme

Náborový bonus 30 000 Kč Finanční hodnocení dle zkušeností Měsíční odměny ke mzdě 13. plat vyplácený v zimě a létě Dle odpracovaných let navyšování dovolené Stravenkový paušál Po odpracovaném půl roce příspěvěk na penzijní a životní pojištění Nástup přímo do kmene společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba