Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

*Montér elektro

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29424200773 | aktuálnost: 04.07.2024

Compas automatizace, spol. s r.o.

Upřesňující informace

pracovní náplň:řízení montážních prací elektro v oblasti strojních zařízení a technologických celků, základní servis a opravy elektrických zařízení a PLC systémů, realizace montážních prací elektropředpoklady pro pozici: základní znalosti automatizační techniky a jejího programování, ochota cestovat v rámci ČR, samostatnost, analytické myšlení;
5 týdnů dovolené, penzijní připojištění v průměru 15 000 Kč ročně, roční prémie a odměny z projektů, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu;
První kontakt e-mailem;

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Jiné základní znalosti automatizační techniky a jejího programováníPHP_EOL

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nádražní 610/26, Žďár nad Sázavou, 59101

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita