Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montér zdravotnického zařízení

referenční číslo: 57425 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám šikovné ruce, které se připojí k partě montérů. Budete provádět externí montáže a servis rozvodů medicinálních plynů ve zdravotnických zařízeních. Nebaví vás práce na jednom místě a být zavření v průmyslové hale? Pak tu pro vás mám práci přesně pro vás.
Externí montáže ukončovacích prvků, kompresorových a vakuových stanic Montáž, instalace a servis rozvodů medicinálních plynů v nemocnicích Zapojování, uvádění do provozu Diagnostika a opravy s pomocí technické dokumentace Realizace pracovní činnosti po celé ČR

Požadujeme

Výuční list nebo SŠ vzdělání technického zaměření Uživatelská znalost PC a MS Office Pečlivost, důslednost, samostatnost ŘP skupiny B Časová flexibilita a ochota cestovat popř. nocovat Vyhláška 50/78Sb. / Svářečský průkaz - oboje výhodou

Nabízíme

Práci v moderní výrobní společnosti působící na trhu zdravotnických výrobků více než 65 let Pracovní poměr na dobu neurčitou s flexibilní pracovní dobou Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy dle výsledků Benefitní program – sport, volný čas, vzdělávání Prostředí mimo korporát a tým, který je připraven vždy pomoci
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl