Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mzdová/mzdový a finanční účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17451490773 | aktuálnost: 06.07.2024

ELGAS, s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- Příprava, zpracování a zaúčtování mezd včetně odvodů
- Spolupráce s úřady (OSSZ, ZP, FÚ, ÚP, banky)
- Účetnictví - bankovní výpisy, příkazy, finanční výkazy
Požadavky:
- středoškolské vzdělání, ekonomický směr (není podmínkou)
- zkušenosti s ERP systémem – (HELIOS – výhodou)
- pracovitost, spolehlivost
- ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
- zajímavou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
- práci ve středně velké české společnosti
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- odpovídající finanční ohodnocení
- přátelský kolektiv a týmová spolupráce
- individuální přístup k potřebám zaměstnanců
- pružná pracovní doba / jednosměnný provoz
- školení na rozvoj znalostí
- dobrá dopravní dostupnost
Plat: dle schopností a praxe
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC - Windows Zkušenosti s ERP systémem výhodouPHP_EOLPráce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Mzda: 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Semtínská 211, Pardubice, 53353

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy