Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mzdová účetní

referenční číslo: 57969 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi jako Mzdová účetní z výrobní společnosti a hledáte změnu nebo se chcete posunout? Pak hledáme právě vás na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ!

Náplň práce

  • Reporting, analýzy, rozbory
  • Kompletní vedení mzdové agendy a složek zaměstnanců
  • Zpracování docházek a mezd (nemocenské, srážky)
  • Roční závěrky, zúčtování daně, ELDP, mzdové listy
  • Komunikace s úřady

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Anglický jazyk výhodou, český jazyk podmínkou
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Alespoň 3 roky praxe na pozici Mzdová účetní
  • Znalost Zákoníku práce a příslušné legislativy
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Moderní výrobní prostřední a technologie
  • Možnost home office a pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné tarify a možnost nákupu auta se slevou
  • Dotované stravování, příspěvky na připojištění, kino, divadlo, fit centrum atd.
  • Lokalitu: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Ekonomika

Oblíbené nabídky (1)