Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mzdová účetní

referenční číslo: 55476 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte uplatnění jako mzdová/-ý učetní v perspektivní společnosti v okrese Beroun? Máte alespoň 1 rok praxe, zájem na sobě pracovat, vzdělávat se a ochotu učit se nové věci? Přečetli jste tyto řádky doslova jedním dechem a máte zájem dozvědět se více informací? Dejte nám o sobě vědět. Nenechte si ujít zajímavou pracovní příležitost stát se součástí moderní mezinárodní společnosti, kde se můžete těšit na osobní přístup a seriózní jednání. Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost rozšířit si své znalosti a zvýšit si svoji kvalifikaci.
· Zpracování mezd · Správa docházky · Před přípravu kandidátů na pohovor · Komunikace s ÚP, OSSZ a ZP · Organizace školení (vstupní, BOZP…) · Evidence lékařských prohlídek, školení a pracovních oděvů · Podpora HR manažerky · HR reporty a další administrativní činnost

Požadujeme

· Praxe na pozici mzdové účetní alespoň 1 rok
· Základní znalost Excelu a PowerPointu
· Zkušenosti se správou sociálních sítí
· Zkušenosti se systémem Helios výhoda
· Ochota učit se nové věci a vzdělávat se

Nabízíme

· Zajímavou pracovní příležitost na pozici mzdové/ho účetní/ho v okrese Beroun · Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou · Příležitost stát se součástí moderní mezinárodní společnosti, kde se můžete těšit na osobní přístup a seriózní jednání · Možnost rozšířit si své znalosti a zvýšit si svoji kvalifikaci · Motivující mzdové ohodnocení · Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, odměny při pracovním výročí, týmové a celofiremní akce, atd. · Nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví