Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mzdová účetní/personalistka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29560880757 | aktuálnost: 27.06.2024

RAVAK a.s.

Upřesňující informace

Pozice: Mzdová účetní/personalistka

Mzda: 35 000 Kč
Nástup: červen 2024
Náplň práce:
- evidence docházky, zpracování mezd
- likvidace nemocenských dávek
- zpracování evidenčních listů důchodového pojištění
- roční zúčtování daně z příjmů fyzických osob
- vznik, změny, ukončení pracovního poměru (dohody o provedení práce, dohody o pracovní činnosti)
- zpracování statistických výkazů z oblasti práce a mezd
- likvidace cestovních účtů
- archivace zpracovávané agendy

Nabízíme:
- zázemí stabilní a perspektivní firmy
- samostatnou a zodpovědnou práci
- dobré mzdové podmínky (specifikace v interní směrnici)
- zajímavé benefity včetně poskytování pololetních a ročních odměn
- školení a kurzy včetně dotačních vzdělávacích projektů
- místo výkonu práce Příbram
- nástup do pracovního poměru dle dohody

Požadujeme:
- ÚSO vzdělání ekonomického směru
- odborná praxe v podnikatelské sféře
- praktická znalost mzdového účetnictví a personalistiky
- orientace v platné legislativě
- PC uživatelsky (MS Office)
- komunikační schopnosti, systematičnost, preciznost
- schopnost práce v týmu

Výhody: Pololetní a roční odměny, 5 týdnů dovolené, závodní stravování. Školení a kurzy včetně dotačních vzdělávacích projektů. Příspěvky na sportovní aktivity, kulturní akce, preventivní lékařskou péči.

Kam poslat: Triner Jan Ing., tel.: 318 427 234, e-mail: jan.triner@ravak.com

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Obecnická 285, Příbram, 26101

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

RAVAK a.s.