Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mzdová/ý účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29477640789 | aktuálnost: 28.06.2024

Qanto Services s.r.o.

Upřesňující informace

Vhodné i pro OZZ.
NÁPLŇ PRÁCE: zpracování mezd a mzdové agendy v souladu s platnou legislativou, včetně evidence docházky, sledování srážek a exekucí, spolupráce s kolegy v ekonomickém oddělení, práce s informačními systémy, zodpovědnost za udržování a správnost dat
POŽADAVKY: SŠ vzdělání ekonomického směru a prokazatelnou praxi na pozici mzdové účetní, příjemné vystupování, komunikační schopnosti a organizační dovednosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně, pečlivost a pozitivní přístup k práci, smysl pro zodpovědnost, diskrétnost, loajálnost, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresové zátěži, výpis z rejstříku trestů a případné reference
NABÍZÍME: individuální odměny, slevy na produkty využívané firmou, příspěvek na stravování
KONTAKT: e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC aktivní znalost MS OfficePHP_EOL

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pražská 2340/73a, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy