Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mzdový - mzdová účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29621880759 | aktuálnost: 05.07.2024

Město Hostinné

Upřesňující informace

Městský úřad Hostinné
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa
MZDOVÝ - MZDOVÁ ÚČETNÍ
Pracovní náplň:
" kompletní zpracování mezd
" zpracování podkladů souvisejících se mzdovou agendou a provádění srážek ze mzdy dle platné legislativy
" zodpovědnost za vedení mzdové agendy
" zpracování ELDP, roční zúčtování daní z příjmů
" tvorba analýz a reportů
" komunikace s OSSZ, ÚP, ZP atd.
" sledování legislativních změn souvisejících se mzdovou tématikou
" zpracování cestovních příkazů
" vedení pokladny
" vedení personální agendy
Požadavky:
" minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou (ekonomický směr výhodou)
" znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů
" dobrá uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel)
" samostatnost, proaktivní přístup a dobré komunikační schopnosti
" důslednost, schopnost dodržovat termíny, diskrétnost
Výhodou:
" zkušenost se zpracováním mezd
" praxe na obecním úřadě
" orientace v účetnictví obcí
" radost z práce s lidmi

Bližší informace poskytne vedoucí odboru rozpočtu a financování Ing. Štěpánka Musilová, a to na tel. 603 924 639 nebo e-mailu financni.vedouci@muhostinne.cz.

Podrobné informace viz.: http://www.hostinne.info/vyberove-rizeni-mzdovy-a-ucetni-mu-hostinne/d-20539/p1=11877

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC dobrá uživatelská znalostPHP_EOLJiné znalost zákoníku práce a souvisejících předpisůPHP_EOL

Mzda: 21 710 - 34 370 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Náměstí 69, Hostinné, 54371

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita