Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Náborový specialista

referenční číslo: 55177 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou kariérní výzvu v oblasti recruitmentu, díky které se podíváte na nová místa a poznáte nové lidi? U nás to nebude jen stereotypní práce v kanceláři za počítačem. Stanete se plnohodnotným HR partnerem našeho významného klienta. Budete se podílet na HR projektech našeho klienta a Vaší zodpovědností bude kompletní výběr a nábor zaměstnanců do jejich společnosti. Hledáme kolegu/kolegyni na poloviční úvazek. Jste to vy? Dejte nám o sobě vědět!
zodpovědnost za celý náborový proces u našeho klienta – budete mít na starosti především nábor technických pozic aktivní vyhledávání kandidátů, jejich preselekce, prescreeny a osobní pohovory pravidelná návštěva klienta (4-5 dní v týdnu) komunikace s hiring manažery a recruitment týmem komunikace a dlouhodobé budování vztahů s kandidáty i klientem

Požadujeme

Zkušenosti s recruitmentem, researchem nebo RPO projekty: Máte již zkušenosti? Super! Pokud ale zkušenosti zatím nemáte, u nás se vše naučíte a my vás v tom plně podpoříme. Angličtina na komunikativní úrovni: Kamarádíte se s angličtinou a chcete ji nadále rozvíjet? Optimální úroveň je alespoň B2 – bez cizího jazyka se u nás neobejdete, budete ho využívat při každodenní (jak už osobní, tak emailové) komunikaci s klienty i kandidáty. Proklientský přistup: Pokud se nebojíte se vystupovat sami za sebe, aktivně komunikovat s klientem a dokážete mu dát konstruktivní zpětnou vazbu a zároveň i vyslyšet jeho prosby, tak hledáme právě vás! Stanete se prostě skutečným partnerem, o kterého se klient může opřít.

Nabízíme

zázemí moderních kanceláří podpora celé rodiny ManpowerGroup, jsme tým a můžete se na nás spolehnout mentoring pro snazší začátek na nové pozici možnost rozvíjet své schopnosti při spolupráci v mezinárodní firmě propracovaný systém vzdělávání a školení možnost práce z domova MultiSport karta s příspěvkem a řadu dalších zajímavých firemních benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Personalistika, HR, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek