Typ nabídky

Minimální mzda

Nakládka a vykládka balíčků až 198 Kč/hod, mzda ihned #bZpS4

referenční číslo: 6656d99b760d28424a74b3d4 | aktuálnost: 03.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání!
Pro známou spediční společnost se sídlem v Brně (Líšeň) hledáme šikovné brigádníky na nakládku a vykládku zásilek a další manipulaci s balíky (třídění, skenování). K dispozici jsou BRZKÉ RANNÍ a ODPOLEDEDNÍ SMĚNY od pondělí do pátku, v čase 3:00-08:30 a 14:00-21:00 (čas konce směny je orientační).
Tato brigáda je svým charakterem vhodná spíše pro muže, např. pro studenty, i jako přivýdělek ke stávající práci, ale i pro uchazeče v evidenci úřadu práce. Nástup možný IHNED! Neváhej nás kontaktovat!

Požadujeme

- věk nad 18 let
- nástup IHNED
- fyzickou zdatnost (vhodné pro muže)

Nabízíme

- mzdu až 198 Kč/hod (včetně příplatku za noc 10%)
- krátkodobou i dlouhodobou spolupráci
- výplata mzdy každý den na účet (na základě předchozí domluvy)
- VLASTNÍ volbu směn
- stabilní přivýdělek

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda