Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí

referenční číslo: 50563 | aktuálnost: 28.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Nákupčí

Náplň práce

Pro jednoho z největších českých výrobců masných produktů hledáme nákupčího, který se domluví anglicky se zahraničními dodavateli. Pokud by toho na vás bylo v práci dost, můžete využít služeb fyzioterapie a načerpat síly do dalších dní.
kompletní zajištění nákupních procesů vyřizování a zpracovávání objednávek komunikace s dodavateli ze zahraničí sledování tuzemského i zahraničního trhu s masem kontrolování přepravních dokladů řešení případných reklamací dohled nad vytížením a logistikou ramp pro příjem zboží příprava dokumentů, zadávání a ukládání dat do informačního systému komunikace s příslušnými veterinárními orgány analýzy a prognózy vývoje trhu s masem, návrh spekulativních nákupů sledování a evidování odpadu

Požadujeme

nutná znalost AJ slovem i písmem praxe s nákupními procesy komunikační a vyjednávací schopnosti řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti až 6 dnů sick days příspěvek na ubytování nebo dopravu příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč měsíčně každoroční vyhlášení 15 nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15000 Kč závodní stravování týdně zaměstnanecké balíčky v min. hodnotě 200 Kč týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem) fyzioterapie jazykové kurzy bonusy za odpracované roky a jubilea slevy na nákupy u našich partnerů firemní akce vedení účtu u KB a ČSOB zdarma právní poradenství pro zaměstnance bezúročné půjčky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup