Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29592260742 | aktuálnost: 06.07.2024

UNIKOV Steel spol. s r.o.

Nákupčí

Upřesňující informace

Hledáme nového kolegu/kolegyni do oddělení Nákupu který budete udržovat zásoby v optimální výši, komunikovat s dodavateli a vyhodnocovat výsledky své práce.
Náplň práce:
- nákup hutního, spojovacího, obalového materiálu a služeb
- plánování nákupu v závislosti na potřebách výroby
- vyhledávání nových dodavatelů
- jednání s dodavateli a vyjednávání cen
- kontrola a optimalizace skladových zásob
- vedení poptávkových a výběrových řízení
- vystavování objednávek
- evidence dodavatelů, objednávek
Požadavky na uchazeče:
- předchozí zkušenosti s nákupem
- znalost účetního programu Pohoda výhodou
- komunikační znalost AJ výhodou
- odolnost vůči stresu
- výborné komunikativní schopnosti
- samostatnost, pečlivost, dobrá organizace práce, spolehlivost
Co Vám můžeme nabídnout:
- Motivující, stabilní a perspektivní zaměstnání
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Příjemné pracovní prostředí
- Služební notebook a mobilní telefon
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na obědy
- Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Pokud budete splňovat všechny požadavky na danou pozici, budeme Vás telefonicky kontaktovat a domluvíme se společně na osobním pohovoru.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 31 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 1582, Bzenec, 69685

Region: Jihomoravský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita