Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí a vedení skladového hospodářství

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29547380782 | aktuálnost: 27.06.2024

ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt: osobně Po-Pá od 6.00-14.00 hodin
Pracovní náplň: zajištění a nákup materiálu pro výrobu, vystavování objednávek, komunikace s dodavateli, analýza a hledání nových dodavatelů, zajišťování pracovních pomůcek a vybavení zaměstnanců, převážně práce v kanceláři, práce v informačním systému QI (zaškolíme).
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Pracovní doba pondělí - pátek od 6-14:30.
Požadujeme: SŠ vzdělání nejlépe technického směru, obchodního ducha, přehled ve strojírenství a znalost hutního materiálu výhodou, schopnost čtení ve výkresové dokumentaci výhodou, smysl pro pořádek, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikační a organizační dovednosti, znalost PC (MS office)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC MS OfficePHP_EOL

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Pilníku 292, Štíty, 78991

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity