Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí materiálu

referenční číslo: 57381 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme kandidáta na pozici Nákupčí materiálu.
Plánování a nákup komponentů pro výrobu Jednání s dodavateli – řešení nesrovnalostí v objednávkách a dodávkách Komunikace s interními zákazníky Pravidelná tvorba výhledu dodávek Řešení odchylek ve fakturách Řízení skladových zásob ve svěřené oblasti, práce v interním systému společnosti (příprava a aktualizace systémových dat)

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického zaměření nebo dostatečná praxe v oboru Velmi dobrá znalost anglického jazyka Znalost MS Office – především Excel Zkušenost s ERP systémem výhodou Řidičský průkaz sk. B Výborné komunikační a organizační dovednosti, nebát se komunikovat napřímo Týmový hráč

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí Možnost kariérního růstu a vzdělávání Měsíční prémie až do výše 10 % 25 dnůdovolené Stravenky v hodnotě 120,- Kč Benefitní program Cafeterie Další benefity v podobě slev na kulturní akce, slevy u firemních partnerů (T-Mobile, TS Bohemia), firemní akce pro zaměstnance
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba