Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí (region DACH)

referenční číslo: 55881 | aktuálnost: 05.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro předního poskytovatele globálních telekomunikačních služeb, jehož páteřní sítě doslova spojují kontinenty, hledáme nákupčího pro region DACH, který bude součástí mezinárodního nákupního týmu. Budete mít na starost operativní nákup se strategickým přesahem. Skvělá příležitost i pro méně zkušené kandidáty v oblasti nákupu!
Správa vztahů s dodavateli a jejich rozvoj Analýza a hodnocení spolupráce s dodavateli Optimalizace nákupních podmínek a vyjednávání cen Řízení strategických RFIs, RFQs a RFPs. Příprava a realizace objednávek, práce v programu SalesForce Řešení případných nesrovnalostí a optimalizace administrativních procesů

Požadujeme

Plynulá znalost německého a anglického jazyka Min. rok zkušeností v oblasti nákupu Chuť učit se a proaktivní, pozitivní přístup k práci Výborné komunikační a organizační dovednosti Silné vyjednávací a analytické schopnosti Znalost práce se softwarem SalesForce výhodou

Nabízíme

Zajímavou a různorodou práci v mezinárodním prostředí Zázemí stabilní společnosti v perspektivním oboru Zaškolení na oblast telekomunikací Možnost mít na starost procurement od A do Z Příležitost k osobnímu a profesnímu růstu Flexibilní pracovní dobu s možností částečné práce z domova Konkurenční platové podmínky a benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup