Typ nabídky

Minimální mzda

Nastartuj svou kariéru: Junior Koordinátor/ka Digitálních Kampaní

referenční číslo: 55205 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme mladé talenty! Jsi energický/á a vášnivý/á o marketing? Máš obchodního ducha a chceš neustále posouvat hranice? Pokud ano, čti dál, protože máme pro tebe skvělou příležitost, která se nevidí každý den. Úspěšná mezinárodní společnost v oblasti pojištění hledá dynamického Junior Koordinátora digitálních kampaní, který přinese nový náboj a nadšení do našeho přátelského týmu.
Co tě čeká? Analytická práce na online kampaních – sociální sítě, Google Ads a další. Koordinace a spolupráce – s marketingem, obchodem a call centrem. Optimalizace a inovace – návrhy na zlepšení a zvyšování efektivity. Projektové řízení – příprava, vedení a hodnocení kampaní. Analýza výsledků – pravidelné vyhodnocování a finanční kontrola.

Požadujeme

Kdo jsi? Absolvent/ka VŠ – ideálně ekonomického či marketingového zaměření. Bez praxe? Nevadí! Vše tě rádi naučíme. Chuť učit se novým věcem a přicházet s nápady. Angličtina na úrovni B2 – budeš pracovat na mezinárodních projektech. Spolehlivý/á, zodpovědný/á a samostatný/á. Skvělé analytické a komunikační dovednosti.

Nabízíme

Skvělý tým – přátelští kolegové a inspirativní šéf. Flexibilní pracovní dobu – pravidelný home office. Bohatá dovolená – 25 dní dovolené + 3 sick days. Stravenkovou kartu. Příspěvek na volnočasové aktivity prostřednictvím Edenred Benefit. Jazykové kurzy. Příspěvek na dopravu – městskou i příměstskou. Cestovní pojištění pro tebe a rodinné příslušníky. Příspěvek na penzijní spoření. Mobilní telefon a notebook. Občerstvení na pracovišti. Moderní kancelář na Praze 4.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations