Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nástrojář | mzda až 50 000 Kč!

referenční číslo: 55976 | aktuálnost: 25.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti vyrábějící součásti automobilů přijmeme nového kolegu na pozici nástrojáře.
Dohled nad kvalitou forem a nástrojů Pomoc údržbě při odstraňování závad Ověřování správného nastavení licích strojů Chystání a provádění oprav forem Nanášení nástřiků na formy

Požadujeme

Praxe v oboru (ideálně v automotive) Fyzická zdatnost, manuální zručnost Ochota pracovat v nepřetržitém pracovním režimu (osmihodinové směny PO-PÁ, dvanáctihodinové směny o víkendu - poté delší volno)

Nabízíme

5 týdnů dovolené Měsíční prémie (až 10 % ze základní mzdy) Roční valorizace mzdy Příplatky za práci o víkendech Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na dopravu Pracovní oblečení a praní Příspěvky při životních událostech – svatba, dítě, pohřeb Cafeterie MultiSport karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba