Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nástrojář v Mošnově s volnými víkendy

referenční číslo: 56098 | aktuálnost: 19.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zapojte se do týmu nástrojářů ihned! Hledáme zručné nástrojáře, kteří touží po nových výzvách a profesním růstu.
Vaším úkolem bude příprava a montáž forem Ošetřování a údržba forem Práce ve třísměnném provoze

Požadujeme

SŠ s vyučením Manuální zručnost, spolehlivost a pečlivost Praxe na podobné pozici Svářečský kurz je výhodou

Nabízíme

Mzda 35.000 – 45.000 Kč + příplatky dle ZP Příspěvek na penzijní připojištění (1 100 Kč) Náborový příspěvek (10 000 Kč) Příspěvek na multisport kartu Měsíční prémie až 17% Hodnocení zaměstnance 25 dnů dovolené Věrnostní bonusy (co 5 let) Příspěvek na dopravu 2,5 Kč/km (cesta tam i zpět) Odměna za aktivitu a za doporučení nového zaměstnance 2.600 Kč Příplatky za přesčas a ve státní svátek Příspěvek na stravování Smlouva na HPP Víkendy volné
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl