Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nástrojař/zámečník na ranní směnu

referenční číslo: 57769 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobní společnost s rodinným zázemím, sháníme šikovného Nástrojaře/zámečníka. Staňte se členem skvělého kolektivu v Holýšově a zašlete nám svůj životopis.
výroba a případná oprava svařovacích přípravků dle požadavků výroby vrtání, řezání závitů, práce s ruční bruskou práce na strojích (soustruh, frézka) práce v jednosměnném provozu

Požadujeme

vyučení v technickém oboru znalost čtení výkresové dokumentace zkušenost s ručním svařováním

Nabízíme

13. mzdu smlouvu na dobu neurčitou příplatky za směny nad rámec zákoníku práce 5 týdnů dovolené příspěvek na životní pojištění plně hrazené stravenky věrnostní odměny rodinné prostředí zaběhlé společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba