Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nástrojaři / Toolmakers

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29348380723 | aktuálnost: 06.07.2024

Lemtech Precision Material (Czech) s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
Plnění veškerých úkolů nezbytných pro údržbu a úpravy lisovacího nástroje s následujícími činnostmi:
" úpravy lisovacího nástroje
" seřízení nástroje
" základní kontrola kvality
" podpora při řešení problémů
Práce je v současné době plánovaná ve dvousměnném pracovním režimu (ranní + odpolední směna).

Profil ideálního kandidáta:
" Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, pečlivost
" Manuální zručnost
" Znalost anglického jazyka - spolupráce se zahraničními kolegy
" Zkušenosti s úpravami lisovacích nástrojů výhodou (není podmínkou)
" Zájem učit se novým věcem

Společnost nabízí:
" Zázemí firmy s mezinárodními zkušenostmi
" Možnost profesního růstu
" Bonus za doporučení nového zaměstnance
" Firemní akce
" Příspěvek za odpolední směnu

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám prosím svůj životopis na email personal@lemtech.cz .

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 3, Střítež, 58811

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Vhodné pro: Cizince