Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Návodář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29439380788 | aktuálnost: 13.07.2024

DCT Czech s.r.o.

Návodář

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.
Vzdělání technického směru s maturitou, znalost práce s PC, důslednost, samostatnost, spolehlivost, kom. schopnost, znalost AJ slovem i písmem (stř. pokročilý), časová flexibilita.
Pracovní náplň: tvorba návodů, technické dokumentace, schémat.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravenky, odměny pro zaměstnance, 25 dnů dovolené.
První kontakt na mail: bb@dct.cleaning

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: úroveň středně pokročilý

Požadujeme

Práce s PC

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 42 000 - 42 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Havlíčkova 2507/18, Boskovice,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita