Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

.net/full-stack developer - nástu ihned!

referenční číslo: 57606 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro našeho klienta, předního výrobce audiotechniky a dalších produktů pro světové automobilky, nyní hledáme dalšího kolegu do týmu na pozici: .NET/FULL-STACK DEVELOPER

Máš zkušenost s vývojem webových aplikací v .NET a C#? Jsi samostatný, ale zároveň týmový hráč? Ovládáš kromě backendu i frontendové frameworky?
Tak na nic nečekej a napiš nám! Rádi Tě poznáme.

Náplň práce

  • Podílíš se na vývoji nového interního systému
  • Budeš spravovat a udržovat naše stávající webové aplikace v běhu
  • Dostaneš příležitost podílet se na kompletním procesu vývoje - od návrhu až po nasazení
  • Rádi si poslechneme Tvé návrhy na nová řešení a využití nových technologií
  • Práce v menším, ale skvělém týmu

Požadujeme

  • Znalost vývoje webových technologií
  • Ovládáš HTML, C# a ASP.NET WebForms
  • Znalost Oracle DB nebo MS SQL
  • Výhodou bude znalost některého z JavaScriptových frameworků
  • Výhodou bude zkušenosti s REST API, Microservices, kontejnerizace, Webservices, apod.
  • AJ pro čtení technické dokumentace
  • Pečlivost, týmový duch a samostatnost
  • Nemusíš umět vše, ale musíš mít chuť se učit!

Nabízíme

  • Home office pár dní v týdnu
  • Moderní prostředí a využívané technologie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Výběr obědů na minimální ceny
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní program
  • Využití angličtiny pro komunikaci se zahraničními kolegy
  • Skvělá dostupnost ať už jezdíš do práce autem, autobusem, či na kole

Mzda: 47 000 - 68 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj