Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nutriční terapeut

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29478640762 | aktuálnost: 15.08.2024

Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Košumberk 80
Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb.
- spolehlivost, schopnost týmové práce, bezúhonnost

Nabízíme:
- hrubý plat 31000-45000 Kč dle praxe
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- úvazek 0,75 - 1,0; pracovní doba 6.15 - 14.45 hod
- možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce:
- zpracování a vyhodnocování nutriční anamnézy pacientů
- sestavení jídelních plánů a předpisu stravy pro jednotlivé diety
- poradenství a edukace v oblasti zdravé a léčebné výživy včetně doporučení vhodných výživových doplňků
- normování jednotlivých diet

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvky na produkty ve stáří, možnost ubytování.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.
Životopis s přehledem dosavadní praxe a fotokopie dokladů a vzdělání zasílejte na emailovou adresu: per@hamzova-lecebna.cz
Bližší informace podá pí. Vávrová na tel. 469 648 160, 733 184 222.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 31 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 80, Luže, 53854

Region: Pardubický kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita