Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodně-technický manažer pro export

referenční číslo: 60676 | aktuálnost: 19.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vášeň pro obchod a chuť pracovat s technologiemi, které mění budoucnost dopravy? Chcete pečovat o stávající klienty a zároveň rozšiřovat naše pole působnosti nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí?

Nabízíme jedinečnou příležitost stát se součástí týmu, který se podílí na inovativních řešeních pro dopravu a silniční technologie. Jsme lídrem na trhu a hledáme obchodníka, který se nadchne pro naše produkty a posune nás ještě dál!

Náplň práce

  • Vedení obchodně-technických jednání s klienty, tvorba nabídek do tendrů a podepisování kontraktů na veřejné zakázky
  • Navrhování řešení pro chytré křižovatky, parkovací systémy, vážení za jízdy a detekci přestupků
  • Spolupráce s produktovými specialisty na vývoji nových technologických řešení.
  • Účast na veletrzích a prezentace našich produktů
  • Zodpovědnost za růst obratů a zisků ve svěřených regionech

Požadujeme

  • Technické vzdělání
  • Zkušenosti na obchodně-technické pozici
  • Schopnost nadchnout svým projevem obchodní partnery
  • Motivace pro výsledky a plnění obchodních cílů
  • Komunikativní angličtinu

Nabízíme

  • Zaškolení a následná možnost 100% home office
  • Zapojení do světových projektů, které ovlivňují budoucnost dopravy
  • Technické školení na míru a firemní výuka jazyků
  • Konkurenceschopnou mzdu a bonusy závislé na vašem výkonu
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Zlín

Pokud jste připraveni posunout svou kariéru a stát se součástí inovací v dopravních technologiích, dejte nám vědět!

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup