Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodně – technický manažer, Prostějov

referenční číslo: 57084 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti, která nabízí komplexní služby v oblasti strojírenského a plastikářského průmyslu, hledáme nového parťáka, který má obchodního ducha, přirozený komunikační talent, manažerské dovednosti a umí jednat se zákazníky. Kterému nevadí, že nebude každý den sedět u počítače, ale vyrazí do světa. Pokud máte vyjednávací schopnosti, umíte naslouchat potřebám zákazníků a hledáte optimální řešení, kontaktujte nás.
aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků ve strojírenském a plastikářském
průmyslu, obchodní vyjednávání péče o stávající i nově získané zákazníky, denní komunikace s nimi a jejich návštěvy zpracování podkladů a cenové nabídky ve spolupráci s projektovým oddělením součinnost s průběhem a realizací projektu spolupráce s ostatními odděleními společnosti (projektové oddělení, lisovna, nástrojárna,
vedení společnosti)

Požadujeme

vzdělání technického směru (strojírenství) doložitelná praxe a úspěchy v přímém obchodě dobré komunikační a prezentační dovednosti čtení výkresové dokumentace technicko/ekonomický přístup-myšlení přehled/zkušenost v oblasti nástrojárny nebo vstřikolisovny výhodou cílevědomost, schopnost dotahovat věci do konce znalost AJ na komunikativní úrovni – e-mailová komunikace výborná znalosti práce s PC, především MS Office ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

práci ve flexibilním a dynamickém týmu na HPP zázemí ryze české rodinné společnosti, kde upřednostňujeme osobní přístup k potřebám zaměstnanců pružnou organizaci pracovní doby motivující finanční ohodnocení s možností ovlivnit část mzdy svým výkonem zaměstnanecké benefity (dotované stravování a káva, výhodný tel. tarif, firemní akce aj.) služební automobil, mobil a notebook nástup možný ihned nebo dle dohody
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup, Tvůrčí práce, kultura, umění, Výroba, průmysl