Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický referent

referenční číslo: 2000252597 | aktuálnost: 05.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je česká průmyslová tiskárna specializující se na velkokapacitní tisk, výrobu obalů a kalendářů. Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Obchodně technický referent pro zpracování požadavků zákazníků.

Náplň práce:

  • Komunikační spoj mezi zákazníkem a společností
  • Konzultační činnost pro zákazníky
  • Zpracování poptávek, nabídek, objednávek a výrobních zakázek
  • Řízení menších zákaznických projektů
  • Zabezpečování specifických potřeb zákazníků dovnitř společnosti
  • Koordinace návrhů a řešení výrobních postupů s technologickým oddělením včetně cenotvorby.
  • Poskytování poradenského a informačního servisu zákazníkům
  • Práce ve firemních systémech a specializovaným SW systémy pro polygrafický průmysl

Očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (výhodou technické nebo polygrafické zaměření)
  • Praxe na obdobné pozici a v oboru polygrafie min. 3 roky
  • NJ nebo AJ nutné (NJ výhodou), na úrovni: B2 (tel. hovor)
  • PC dovednosti (MS Office, konkrétní SW/program apod.): MS Office, především Excel (bude test). Výhodou praxe v práci s SAP či podobnými systémy
  • Další dovednosti či charakterové vlastnosti
  • Schopnost technického a analytického myšlení
  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Pozitivní postoj k moderním technologiím

Nabízíme:

  • Spolupráci na HPP
  • Nástupní mzda (36 000 Kč – 40 000 Kč dle zkušenosti)
  • Možnost navýšení mzdy po zapracování
  • Roční bonusy/odměny
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenkový příspěvek/paušál
  • Odborná školení a příspěvek na jazykové kurzy
  • Notebook, telefon
  • Možnost práce z domova v omezeném rozsahu a po ukončení učební doby
  • Místo výkonu práce: kancelář v centru Brna

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 36 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní, Média, polygrafie

Profese: account manager, key account manager, obchodní zástupce, pracovník back office

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova