Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodně-technický zástupce

referenční číslo: 55545 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme česká rodinná firma, a umíme se malým i velkým zákazníkům postarat o plynové kotle, kotelny, tepelná čerpadla a další zařízení. Nabízíme návrh řešení, dodání, montáž i následný servis. Poptávek je stále více, proto bychom rádi našli posilu na pozici obchodně-technického zástupce.
Komunikace s klíčovými zákazníky Odborné poradenství během vytváření nabídky - budete sice obchodník, ale zároveń i technický support, který bude navrhovat řešení na míru Odbavování poptávek

Požadujeme

Technická zdatnost- nezáleží na tom, jestli jsou to zkušenosti získané ze školy, nebo z praxe, ale náš produkt je technický, proto hledáme člověka, který mu porozumí. Angličtina A2/B1 Řidičský průkaz sk. B je podmínkou, protože budete jezdit za našimi zákazníky.

Nabízíme

Obchodní bonusy 13.plat Flexibilita a Home Office Služební vůz Příspěvek na Multisport kartu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540