Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodně-technický zástupce - Jižní Čechy

referenční číslo: 2000271056 | aktuálnost: 26.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, který se celosvětově profiluje jako vedoucí specialista v oblasti minerální ochrany staveb s trvale udržitelnými řešeními problémů, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obchodně-technický zástupce - Jižní Čechy.

Náplň práce:

  • Technické poradenství a obchodní aktivita týkající se historických objektů, rekonstrukcí a novostaveb se zaměřením na povrchové úpravy omítek, kamene, betonu, ETICS a dřeva
  • Péče o památkáře, restaurátory, architekty, stavební a specializované malířské firmy
  • S podporou kolegů příprava a realizace školení, seminářů a workshopů

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • Praxe ve stavebnictví a ŘP nutností
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Obchodní drive
  • Zájem o architekturu, stavebnictví, památky
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Cílevědomost a pozitivní přístup
  • Bydliště v jižních Čechách

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní německé společnosti s přátelským kolektivem
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • Služební automobil k soukromým účelům
  • Telefon, notebook
  • Důkladné zaškolení v zahraničí a v Česku
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby