Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodně technický zástupce | Morava

referenční číslo: 55454 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro významného klienta, distributora spotřebního zboží v oblasti průmyslové údržby, hledáme nového kolegu, který doplní tým obchodních zástupců a bude mít na starost převážně Zlínský, Olomoucký nebo Jihomoravský kraj. Společnost nabízí atraktivní pracovní podmínky, možnost profesního růstu a práci s prestižními zákazníky z různých průmyslových odvětví. Přidejte se k nim a staňte se součástí úspěšného týmu!
Péče o stávající zákazníky, příprava podkladů pro obchodní jednání a uzavírání smluv Akvizice nových klientů Kalkulace a tvorba cenových nabídek s možností vyjednávání s dodavateli Spolupráce na vývoji nabízených produktů Spolupráce s oddělením marketingu na propagačních kampaní

Požadujeme

SŠ vzdělání (výhodou oblast strojírenství) Úspěšná praxe na obchodní pozici Zkušenost s alespoň částí našeho produktového sortimentu (ložiska, řemeny, těsnění, tvářecí stroje, převodovky, hydraulika, nářadí, BOZP sortiment...) Schopnost týmové spolupráce a aktivní přístup ŘP sk. B

Nabízíme

Práci s významnými zákazníky z velkých výrobních společností Flexibilní pracovní doba + občasná možnost Home Office Pravidelné vzdělávání v oboru + pečlivé produktové školení Kvartální bonusy Služební vůz k soukromým účelům. Stravenky Multisport/Flexipass 25 dní dovolené ročně Příspěvek na penzijní připojištění po 1. roce Standardní vybavení: mobil a notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Nádvorníková
+420 727 810 545