Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodně-technický zástupce (ruční, řezné nástroje, nářadí)

referenční číslo: 57362 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš výborný klient – nadnárodní společnost působící v oblasti ručních, řezných nástrojů, nářadí a dalšího příslušenství – hledá do svého obchodního týmu motivované kandidáty na pozici Obchodně-technický zástupce pro oblast jižní a střední Moravu
obchodní a technická podpora autorizovaných distributorů společnosti a koncových zákazníků obchodní a technické školení zákazníků vyhledávání nový zákazníků práce s interními systémy a systémem CRM spolupráce na marketingových aktivitách

Požadujeme

vzdělání SŠ technického směru praxe v obchodě s technickým zaměřením min 2 roky ochota cestovat základní znalost AJ slovem i písmem dobré komunikační a prezentační dovednosti řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

motivující platové ohodnocení (fixní plat 50.000 + motivační složka) zázemí silné úspěšné společnosti s 20letou tradicí na českém průmyslovém trhu zajímavou práci v mezinárodním prostředí možnost dalšího osobního rozvoje finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení příjemné pracovní prostředí služební automobil i pro soukromé využití nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup