Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní konzultant - Hledáme Tě do našeho týmu! - Brno

referenční číslo: 2000292070 | aktuálnost: 05.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Jsme personální agentura PŘEDVÝBĚR.CZ a rozšiřujeme náš obchodní tým! Hledáme někoho, kdo se nebojí výzev, má chuť se rozvíjet v obchodu a rád komunikuje s lidmi.

Co by byla Tvoje náplň práce?

  • Prezentace našich služeb firmám hledající nové kolegy do kmene
  • Aktivní vyhledávání a oslovování nových klientů
  • Budování a udržování vztahů s klienty, tvorba vlastního portfolia
  • Komunikace s klienty přes telefon nebo formou osobní či online schůzky

Jak si Tě představujeme?

  • Jsi komunikativní, nebojíš se oslovit nové lidi a navázat kontakt
  • Máš zájem o obchod a chceš se v něm rozvíjet
  • Zkušenost z call centra nebo obchodní praxe je pro tebe výhodou, ne však podmínkou

Co ti nabízíme?

  • Práci na HPP (hlavní pracovní poměr)
  • Fixní mzdu + provize z uzavřených obchodů
  • 25 dní dovolené + 4 sick days
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Multisport kartu
  • Dotované kurzy cizích jazyků
  • Firemní akce, soutěže a možnost kariérního růstu
  • Moderní kancelář v Brně-střed

Přemýšlíš, jestli je to to pravé ořechové? Neváhej a ozvi se nám! Rádi tě poznáme a probereme možnosti spolupráce.

Těšíme se na Tebe!

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 50 000 - 100 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: account manager, key account manager, obchodní asistent, obchodní zástupce, pracovník call centra

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce