Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní konzultant pro francouzský TRH - i absolvent!

referenční číslo: 58280 | aktuálnost: 27.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Dala Vám sudička do vínku nadání pro jazyky a Vy jste tak komunikačně zdatný v angličtině i francouzštině?
Jste prozákaznicky orientovaný, nedělá Vám problém prezentace a bude Vás bavit nacházet ta nejlepší řešení a možnosti?
Nabízíme jedinečnou možnost ucházet se o zajímavé místo na našem odd. zákaznické podpory.
Jdete do toho? Pak se mi neváhejte představit prostřednictvím životopisu a nová pracovní příležitost bude Vaše!

Náplň práce

  • Čeká Vás pestrá komunikace na všech dostupných kanálech
  • Vaší prací bude reakce na podměty od klientů - profesionální řešení dotazů, objednávek i reklamací
  • Dostanete do péče naše stávající klienty a budete toto portfolio rozšiřovat
  • Vždy se budete snažit nelézt to nejlepší, konstrukční řešení a poskytnout plnou zákaznickou podporu
  • Spolupracujete s kolegy na dalších odděleních
  • Spravujete příslušnou dokumentaci

Požadujeme

  • SOU/SŠ/VOŠ - obor prakticky nerozhoduje
  • Důležitý je komunikativní Francouzský a Anglický jazyk
  • Schopnost navnímat a umět prezentovat možnosti firmy
  • Komunikační, argumentační, prezenční a organizační schopnosti
  • Práce na PC - MS Office, interní systémy
  • Chuť učit se a rozšiřovat svoje dosavadní zkušenosti

Nabízíme

  • Nástupní mzdu od 43.500 Kč - dle předchozích zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného Homeoffice
  • Mimořádné prémie
  • 25 dní dovolené
  • Dotovanou stravu
  • Profesionální zaškolení a možnost růstu
  • Sportovní i kulturní vyžití
  • Zajímavý benefitní program
  • Skvělý kolektiv
  • Kancelář v Modřicích

Mzda: 43 500 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair