Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer - benefit služební automobil

referenční číslo: 56055 | aktuálnost: 29.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenosti s vedením obchodních jednání? Pracoval/la jste na obchodní pozici pro výrobní dspolečnost? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pakliže jste zkušený obchoďák a hledáte novou pracovní výzvu, dejte nám o sobě vědět.
rozvoj obchodních aktivit u stávající klientů ve svěřeném regionu zpracování nabídek, poptávek od stávajících zákazníků vedení obchodních jednání příprava smluvních podmínek sledování aktuální trhu spolupráce s marketingovým oddělením na různých projektech spolupráce s vedením společnosti na novinkách pravidelný reporting přímému nadřízenému (KAM)

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru předchozí praxe na obchodní pozici (ve výrobní společnosti výhoodu) komunikativní angličtina nebo němčina ( oba jazyky velkou výhodou) ŘP skupiny B

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook měsíční odměny ke mzdě příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na volnočasové aktivity (Cafeteria) 25 dní dovolené možnost občasného homeoffice odborná školení, stáže, jazykové kurzy a další vzdělávání v rámci zaměstnání nadstandardní lékářská péče flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Management