Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer/ka

referenční číslo: 55503 | aktuálnost: 24.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Prodej zemědělských hnojiv po celé ČR Aktivní vyhledávání nových kontaktů Péče o stávající klientelu včetně budování vztahů Práce a součinnost na obchodních a nových projektech

Požadujeme

Chuť do práce, ochotu cestovat po ČR i do zahraničí, odhodlání učit se a vzdělávat Zodpovědnost, samostatnost, týmový duch Přesvědčivá osobnost s tahem na branku Výbornou komunikační a obchodní dovednost, schopnost orientovat se na trhu Aktivní a zodpovědný přístup k práci Znalost AJ Znalostí práce na PC (MS Office, jakýkoliv CRM systém) Zkušenost v zemědělském prostředí Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou Zkušenosti s pozicí obchodního manažera v oblasti zemědělských hnojiv nebo zemědělských komodit

Nabízíme

Zajímavou práci v prostředí stabilní české společnosti na samostatné pozici Odpovídající finanční ohodnocení Zaměstnanecké benefity Mobilní telefon, služební automobil, notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup