Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní manažer/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29588780770 | aktuálnost: 28.06.2024

KOVOLINE, s.r.o.

Upřesňující informace

pracoviště Hulín
- Náplň práce: Částečně převzít portfolio zákazníků, rozšířit ho a vytvořit si vlastní zákaznickou síť. Budete u projektu od přípravy nabídky až po předání.
- Požadavky: minimálně ukončené SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření), řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat, AJ výhodou (není podmínkou), komunikativnost, samostatnost a otevřený přístup ke změnám a pokroku, odpovědnost za výsledek své práce
- Nabízíme: provize z prodeje a cílové prémie, telefon, počítač, k dispozici firemní vůz, možnost růstu a podílení se na strategii firmy
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vitkova@kovoline.cz, nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (paní Vítková, tel: 774 047 771)
Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Antonína Dvořáka 509, Hulín, 76824

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy